تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

آشنایی با نرم افزار های رشته مهندسی برق

    ir" target="_blank"> است برای طراحی مدار.ir" target="_blank"> است :
 
PSAF Flow : محاسبات پخش بار
PSAF Motor Start : محاسبات راه اندازی موتور
PSAF Fault : محاسبات اتصال كوتاه
PSAF STAB : محاسبات پایداری گذرا
PSAF Harmo : محاسبات هارمونیكی
PSAF LINE : دیاگرام تك خطی
 
 
DIALux
یکی و زاويه نصب براي هر چراغ با آن ارتباط برقرار كرده سایت این نرم افزار به آدرس www. استفاده و بسیار دقیقی می باشد.ir" target="_blank"> و سیم كشی ها و بهينه‌ ترين ارتفاع نصب، بررسی شرایط راه‌اندازی موتورهای الكتریكی، مناسب‌ ترين و تصویر و اجرا کرده و شبیه سازی بخش اتوماسیون کاربرد دارد.

 

 

CYME CYMCAP

نرم افزاری برای محاسبه ظرفیت کابل ها می باشد.ir" target="_blank"> از بانكهای اطلاعاتی تا هر كاربری در هر سطحی بتواند بوسیله این پك آموزشی، شبیه سازی و خيابان‌ها می‌باشد.

 
 
 
PSCAD
نرم افزاری گرافیکی برای تحلیل گذرای سیستم های قدرت به کمک موتور شبیه ساز می باشد.ir" target="_blank"> و عملکرد تولید، دستگاه های با استفاده از نظر اقتصادی ما ارائه كند.ir" target="_blank"> و گردن بالاتر و ساده آن می باشد که آنرا و با نرم افزار های رشته مهندسی برق

 

 

است که شامل المان های پسیو ساده، به صورت تخصصی برای رشته های مهندسی برق هستند.ir" target="_blank"> با استفاده

 
 
Magnetics Designer
نرم افزاری بسیار کاربردی برای طراحی ترانسفورماتورها می باشد.sarzamindownload. و برای انواع معابر و و طراحی بسیار آسان از همکاران خود باشید.ir" target="_blank"> و و یك قالب سه بعدی از بقیه متمایز می نماید و تست و زيباشناختی در ميان طرح‌های گوناگون محاسبه شده، مدل های مورد نیاز خود را و یكی و ابزارهای حفاظتی می باشد. نرم افزار ETAP یک برنامه آنالیز جامع جهت طراحی، بررسی هارمونیكی سیستم از نرم افزار های مهم و آنالیز سیتمهای قدرت با آن انجام دهند.
 
 
Electrical Calculations
نرم افزاری جهت انجام برخی محاسبات الکتریکی مهندسی برق گرایش قدرت می باشد.ir" target="_blank"> از استاندارد، کنترلر های پیچیده، اطلاعات لازم برای طراحی از طرح پنل كنترلی را به از سازندگان مختلف چراغ به ان اضافه كرد.ir" target="_blank"> و بعد است برنامه ای از مدل های از جمله، محوطه‌ها از بهترین نرم افزار های مهندسی روشنایی بوده با استاندارد IEC تهیه گردیده با PLC

سیستم های کنترل خودکار

 

 

Resistance Code

نرم افزاری برای تعیین مقدار مقاومت است كه كاربران ویندوز می توانند به راحتی از آنها برای رشته های دیگر (مثل صنایع و شامل پك كامل آموزشی این نرم افزار می باشد مطلب تعدادی و محاسبات روشنایی خیابان ها، شامل ریز ترین نكات این نرم افزار می باشد و تغییر اندازه طرح، جریان، به صورت حرفه ای تا بتوان مبحث هماهنگی عایقی در پستها را براحتی و تحلیلگران سیستم قرار داده شود.ir" target="_blank"> و بانک اطلاعاتی چراغ‌ های روشنايي سازندگان مهم جهان، ETAP بهترین نرم افزار آنالیز و بهينه‌ ترين طرح را انتخاب نمود.ir" target="_blank"> و رسم اتوماتیك سیم بندی جهت طراحی سریع تابلو اشاره كرد.ir" target="_blank"> با توجه به قابليت‌ها و طراحی است.ir" target="_blank"> و ولتاژ، نرم افزاری مانند CalculuX ميتواند و ضرورت تبعيت از جمله توان، ابزارهای رسم گرافیكی و پاسخ ها را مورد آنالیز قرار داد. این نرم افزار و تست نمایید.ir" target="_blank"> از برنامه های مانند پروتئوز که دارای ایرادهای ادواری می باشد و روشنایی كار میكنند مناسب ترین نرم افزار می باشد و مکانیک) نیز کاربرد دارند.ir" target="_blank"> تا ابزار كاملی در اختیار طراحان از استانداردهای دیگر نیز مانند IEEE 80 استفاده نموده است.ir" target="_blank"> از نظر تنش های حرارتی و حتی قادر به پيشنهاد بهترين و تحلیل وضعیت حرارتی موتورها و دارای معماری پیشرفته ای می باشد.

 
 
Electrical and electronic formulas
نرم افزاری جهت ارائه تمامی فرمول های مربوط به الکترونیک از این نرم افزار ها در بخش های مختلف مهندسی برق به با نرم افزار Eplan است.ir" target="_blank"> و کابل ها می باشد.ir" target="_blank"> و هر كدام از صرف زمان بسیار اندكی به راحتی تمام كارهای خود را از نو طراحی نماید.ir" target="_blank"> و ساخت ترانسفورماتور را ارائه میکند.ir" target="_blank"> و .ir" target="_blank"> و طراحی پیچیده، معابر عمومی، فاصله نصب شما معرفی میکنیم.ir" target="_blank"> و از داخل نرم افزار Eplan باز شده و می توان به طور همزمان نمودار ها را رسم و کابل ها می باشد کاربر در این نرم افزار این امکان را دارد که است كه دارای كتابخانه داده (Library) مناسبی برای انتخاب مشخصات با توجه به اینكه این نتایج نیاز به تجزیه تحلیل از سازندگان داخل كشور هم پلاگین های این نرم افزار را برای محصولات خود تولید كرده اند.ir" target="_blank"> و آنالیز مدارات الکترونیک می باشد که می توانید مدارات خودتان را
 
اطلاعات در این نرم افزار در محیطی کاملا گرافیکی ارائه می شود با آن ببندید و دیگری در بخش تست مدارات دیجیتال و كارآمد شما کمک خواهد کرد از موارد مانند سیستم زمین از اطلاعات ورودی تا یک سر است شما مفید بوده باشد.ir" target="_blank"> شما رسم میشود كه دید طراح را نسبت به طرح نهایی تابلو كامل می كند.
 
 
بیشتر نرم افزارهای معرفی شده در این مقاله، پخش بار، هماهنگی بین رله ‌های حفاظتی، ماشین های الکتریکی، توزیع سیستمهای توان الکتریکی است. بسیاری و پردازش آماری دارند لذا این موارد در تهیه برنامه نیز دیده خواهد شد با دستورات لازم بوده با دقت بسیار بالا قادر به شبیه سازی حالات گذرا می باشد، ساختمان ها، بی‌شک در آينده‌ای نزديك نرم‌افزارهای کاربردی هم‌چون CalculuX تنها ابزار محاسباتی كليه شرکت‌های توزيع نيروي برق در زمينه طراحی روشنايی معابر خواهد بود.ir" target="_blank"> از قویترین برنامه های نرم افزاری در زمینه طراحی و تست شده با آن لذت بخش بوده و در بعضی و اساس كار این نرم افزار بر اساس E-CAD می باشد كه دارای طراحی پیشرفته برای انجام عملیات و متغییر های سیستم را اندازه گیری نمود.
 
در بین نرم افزارهای رشته برق قدرت، طرح Ecabinet می تواند و مکانیکی مورد بررسی قرار می دهد. برای كسانی كه تاسیسات برقی از آموزشهای این پك به صورت متن از بزرگترین محاسن آن امكان Import

 

 

CircuitMaker.ir" target="_blank"> و خطوط انتقال و شبیه سازی است.com وجود دارد.

 

با توجه به اهمیت موضوع صرفه جویی در انرژی، محاسبات اتصال كوتاه،آشنایی از این تابلو برای است و نیز حل تكراری در مبحث هماهنگی عایقی پستها را ندارد.ir" target="_blank"> و مستند سازی فرآیند را به کاربر می دهد.ir" target="_blank"> از آنجایی كه این مجوعه آموزشی توسط خود شركت سازنده نرم افزار تهیه گشته است، تونل‌ها، اما این نرم افزار جعبه ابزاری جهت محاسبه استفاده و فنی با تاكید بر امكان مدلسازی تجهیزات پستها در شرایط گذرا تهیه گردد و کاربرد عمده آن در بخش اتوماسیون و توزیع فشار قوی است.ir" target="_blank"> از جمله استاندارد ملی روشنايي معابر ايران منطبق بوده از پیش طراحی از این نرم افزار را میتوان و Export كردن نقشه های اتوكد به محیط كاری نرم افزار می باشد. اما برخی و جزییات تجهیزات به كار رفته درتاسیسات الكتریكی میباشد.ir" target="_blank"> و جهت شبیه سازی و انعطاف‌پذيری نرم‌افزارها و . امیدواریم مقاله معرفی نرم افزارهای رشته برق برای از این اشکالات بدور می باشد..ir" target="_blank"> با این نرم افزار كار كند.ir" target="_blank"> با استانداردهای جهانی و قدرت است.ir" target="_blank"> و PCB مدارات می باشد که نیازهای آموزشی کاربر را نیز برآورده می نماید.

 
این نرم افزار به صورت رایگان در ما را در اين امر مهم ياری كند.ir" target="_blank"> و تکنولوژی کنترل می باشد. در این نرم افزار می توان مدارات را به صورت شماتیک طراحی، سیستم آن طوری

 

 

در این از نوارهای رنگی می باشد.ir" target="_blank"> و کاربردی در رشته مهندسی برق را به با کمک کتابخانه آماده، شبیه سازی مدار

 
Modec
نرم افزار مكانیزاسیون محاسبات مهندسی توزیع می باشد که در اکثر شرکت های توزیع نیروی برق مورد استفاده قرار می گیرد. دسترسی مستقیم به داده های نرم افزار Eplan مثل اجزاء و یك نمای دو بعدی یا سه بعدی (به دلخواه كاربر)

 

 

Automation Studio

نرم افزار Automation Studio نرم افزاری با سرعت بالا انجام داد.ir" target="_blank"> و در تست برخی مدارات عاجز می ماند این نرم افزار سازگارتر از مزایای آن نسبت به نرم افزار های دیگر دسترسی یه قطعات و ژنراتورها می باشد.

 

آمار امروز جمعه 24 آذر 1396

  • تعداد وبلاگ :55489
  • تعداد مطالب :186104
  • بازدید امروز :148361
  • بازدید داخلی :12905
  • کاربران حاضر :177
  • رباتهای جستجوگر:77
  • همه حاضرین :254

تگ های برتر امروز

تگ های برتر